Hilmi Cem İntepe

Hilmi Cem İntepe, 19 Mayıs 1992 tarihinde Muğla’nın Menteşe semtinde doğmuştur. Dans konusunda başarılı bir kariyeri olan Hilmi Cem, henüz 17 yaşındayken etrafındaki kişiler tarafından keşfedilerek dansa teşvik edilmiştir. Dans kariyerine latin danslarıyla başlayan Hilmi Cem, başarılı kariyerinde salsa alanında Türkiye Gençler Şampiyonu olarak bu alanda defalarca çeşitli başarılar elde ederek Türkiye’nin en iyi dansçılarından biri haline gelmiştir. Hilmi Cem İntepe Televizyon kariyerine katılmış olduğu dans yarışmasıyla başladı.

Daha sonra ise birçok farklı yarışma programında kendine yer buldu. Bundan sonra da TV’nin ünlü yüzlerinden biri haline gelerek kendini tüm Türkiye’ye tanıttı. Öncelikle Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve jüriliğini yaptığı Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışma programına katılan Hilmi Cem, sonrasında Survivor 2013’de mücadele ederek şampiyonluk elde etmiştir. Survivor 2015 En İyiler’de de yarışan Hilmi Cem 2013’deki başarısının tesadüf olmadığını ispatlar biçimde burada da 3. Olmuştur. Hilmi Cem İntepe ayrıca tam bir basketbol aşığıdır, lise yıllarından beri basketbola tutkulu olan genç isim, özellikle Fenerbahçe’nin basketbol maçlarını fırsat buldukça tribünden takip etmektedir.

Hilmi Cem İntepe Kımdın


Survivor yarışmasını tamamlamasının ardından oyunculuk serüvenine atılan Hilmi Cem, oyunculuk kariyerine ilk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde Yavuz karakteriyle seyircilerin karşısına geçmiştir. Sonrasında ise Gençlerin daha fazla yakından takip ettiği diziler olan Çalıkuşu, Stajyer Mafya, Çılgın Dershane 4: Ada ve buna benzer dizilerde filmlerde boy göstermiştir. Dizi ve film kariyerine 2016 yılında başlayan ve 2017 yılında sona eren Bodrum Masalı dizisinde Kelebek adlı karakteri canlandırarak son vermiştir. İzlenme rekorları kıran Survivor yapımında şampiyonluğu da bulunan yakışıklı isim, özellikle genç kızlar tarafından son derece sevilen bir isimdir.

Hilmi Cem İntepe Survivor hayati

Survivor denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Hilmi Cem İntepe, popülerliği sayesinde bundan sonraki Survivor yarışmalarında da boy göstermesine kesin gözüyle bakılıyor. Son olarak Survivor 2018 En İyiler yarışmasına yeniden kazanmaya hak kazanarak Gönüllüler takımında yer almaktadır. 2013 yılında Survivor Ünlüler Gönüllüler takımında yer alan başarılı isim bu yarışmada şampiyon oldu. 2015 yılındaki yarışmada ise 3. olmuştur.

bir önceki paylaştiğımız  evrim akin  buradan ulaşabilirsınız

Gözlerinin yeşilinde kaybolup yok olduğum can yarim. Gözlerime baktığında içimi titreten aşkın. Bu aşk değil, bu sevda değil bu tutku, bu tarifi imkansız bir duygu yaşamayan, tatmayan bilemez.