Sohbet Siteleri

Kişilerin birbirlerini daha yakından tanımaları için kurulmuş olan sohbet siteleri son dönemler de çok fazla rağbet kazanmış sitelerdir. Sohbet sitelerinde farklı şehirler de olan kişilerle iletişime geçebilir ve görüntülü olarak da konuşabilirsiniz. Sohbet sitesi alanında hizmet veren sayfamız ülkemizin dört bir köşesinden birçok kişiye de ev sahipliği yapmaktadır. Sitemizde farklı farklı sohbet sayfalarına giriş yapabilir ve birden fazla kişilerle rahatlıkla yazışabilirsiniz.

Sohbet Sayfasına Üyelik

Sohbet Siteleri
Sohbet Siteleri

Sohbet sitemiz uzun yıllardır kullanıcılara hizmet veren bir sitedir. Sohbet sayfamızla genç, yetişkin birçok kişi giriş yaparak istediği kişilerle yazışma sağlayabilir. Ancak sohbet sitesine giriş işlemleri için üyelik yapılması gerekir. Üyelik işlemleri de kendi bilgilerinizi girmeniz sonucunda tamamlanır. Üyelik işlemleri yapılırken aynı zaman da site de kullanabilmek için bir de nick name oluşturmak gerekir. Böylelikle gerçek isminizi de açıklamadan sitemiz de yazışabilirsiniz.

Sohbet Siteleri Güvenilir Mi?

Aktif olarak hizmet veren sohbet siteleri güvenilir siteler olarak da hizmet verirler. Ancak her sohbet sitesi aynı hizmeti sunmaz. Bu nedenle sohbet sitelerine üye olurken iyi ve güvenilir anlamda hizmet veriyor olması oldukça önemlidir. Sohbet sitemiz başkalarıyla olan yazışmalarınızı herhangi bir 3. kişilerle paylaşmaz ve tüm yazışmalar sitemizde kalır. Bu nedenle sitemizden güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Sohbet Siteleri Ücretli Mi?

Online olarak hizmet veren sohbet siteleri genellikle ücretsiz olarak hizmet verirler. Sohbet sitelerine üyelik açacağınız zaman ücretsiz olmasına dikkat etmek gerekir. Herhangi bir ücret talep eden sitelere üyelik açmamak gerekir. Sitemiz hem ücretsiz olarak hizmet sunar hem de konuştuğunuz kişilerle görüntülü bir şekilde konuşma imkanı sunar. Bu nedenle ücretsiz anlamda hizmet veren bir platformdur.

Site Kuralları

Sohbet sayfamıza üye olan kullanıcılarımızın yazışma sırasında rahatsızlık duymamaları adına sitemizde belli kurallar bulunur.

  • Sitede telefon numarası paylaşmak yasaktır.
  • Küfürlü konuşmak yasaktır.
  • Ahlak dışı yazışmalar yasaktır.

Sitemizde yer alan kurallara tüm üyelerin uyması gerekir. Herhangi bir sorun veya şikayet olması sonucunda üyeler siteden uzaklaştırılır. Bu nedenle sohbet kurallarına her üyenin uyması gerekir.

Tüm sevgililer tartışırlardı ama biz seninle tartışamazdık aşkım. Kıyamazdık birbirimize ben seni üzmekten korkardım ödüm patlardı, sen de beni aşkım. Ses tonumuzdan anlardık ruh halimizi ve güldürmek mutlu etmek için çırpınırdık aşkım. Çevremizde ki herkes görür bilir ve kıskanırlardı bizim sevdamızı aşkım. Biz seninle iki ayrı bedende tek bir yüreğiz aşkım. Senin gözlerine baktığımda yok olup kaybolduğumsun sen aşkım. Ölümden değil aşkım seni bensiz, beni sensiz bırakmaktan korkuyorum.