Tam Sohbet

Günümüzde, online sohbet hizmeti veren çok sayıda internet sitesinin yer aldığını görebilirsiniz. Bizler bu sektörde en güvenilir hizmetleri vermeye çalışıyor ve tam sohbet sitesi olarak jetsohbetci.com adresimiz üzerinden hizmet veriyoruz. Sade ve kullanıcı dostu internet sitemize giriş yaptığınızda, ücretsiz sohbetlerimizden sınırsız bir şekilde faydalanabiliyorsunuz. 7/24 hizmetlerimiz devam etmekte, dünyanın her yerinden kullanıcılar erişim yaparak Türkçe sohbetler edebiliyorlar.

Sohbet Ortamı

Tam Sohbet
Tam Sohbet

İnternet üzerinden, seviyeli sohbetlerin yapılabileceği ortamları oluşturmaya çalışıyoruz. Farklı konularda sohbetlerin yapılabilmesi için sohbet odaları seçenekleri oluşturduk. Sitemize giriş yaptığınızda ve sohbet için nick belirlediğinizde, tüm sohbet odalarımızdaki yerinizi almış oluyorsunuz. Odalarımız şunlardır.

  • Bizim mekan,
  • Mobil,
  • Kelebek,
  • Radyo,
  • Söyle,

Sohbet odalarımıza giriş yaptığınızda, ana sayfada herkese selam vererek, sohbet çağrılarını bekleyebilirsiniz. Ya da siz seçtiğiniz kişilere sohbet çağrısında bulunabilirsiniz.

Kayıt Oluşturma

Sitemizde, sınırsız ve ücretsiz sohbetler için kayıt oluşturma zorunluluğunuz yoktur. Kayıt oluşturmak sizlere çeşitli avantajlar sunacaktır. Üyelik oluşturmadan giriş yaptığınızda kullandığınız nick, siz sitemizden çıktığınızda başka kullanıcılar tarafından kullanılmaya başlanabilecektir.

Bu daha sonraki girişlerinizde sohbet arkadaşlarınızın sizi bulmasını zorlaştıracaktır. Üyelik oluşturduğunuzda belirlediğiniz nick tamamen site ait olacak ve her girişinizde aynı nick ile bağlantı yapabileceksiniz. Sürekli aynı kişiler ile sohbet ederek dostluk oluşturmak istediğinizde bu size avantaj sağlayacaktır.

Özel Mesaj Bölümü

Jetsohbetci.com sohbet odalarımızda, tüm kullanıcılarımız, sohbet için kişi seçtiklerinde otomatik olarak özel mesaj bölümüne erişmiş oluyorlar. Kullanıcılarımızın özel mesaj bölümünde yaptıkları sohbetler sadece kendileri tarafından görünmekte, diğer kullanıcılar yapılan sohbeti görememektedir. www.jetsohbetci.com  Sitemiz kullanıcılarımızın yaptığı sohbet yazışma içeriklerini kaydetmemektedir. Bunun için tüm kullanıcılarımız güvenli bir şekilde sohbet yapabiliyorlar. Anlık girişlerde de kişisel bilgiler istenmediği için tüm hizmetler daha güvenli yapılabilmektedir.

Rahatsız Edenleri Engelleyebilirsiniz

Güvenilir sohbet seçenekleri sunduğumuz jetsohbetci.com sitemizde, tüm kullanıcılarımızın sohbet kurallarına uyarak sohbetlerini yapmalarını istiyoruz. Sohbet kuralları olarak belirlenen konular sitemiz tarafından takip edilmektedir. Argo, küfür, hakaret gibi içerikler kullanıldığında, o kullanıcının sohbet odasından atılmasını sağlıyoruz. Kullanıcılarımız sohbet sırasında, kendilerini rahatsız eden kullanıcıları engelle seçeneği ile engelleyebiliyorlar.

Yalan gelirdi bana hikaye gibi gelirdi ve sen aşkım sen inandırdın beni aşka ve sevdaya. Bana sevda deseler seni söylerim, aşk deseler seni söylerim aşkım benim. Ben çok şanslıyım ve çok özelim çünkü senin gibi bir sevdaya ve aşka sahibim biricik aşkım benim.