Kullanım Sözleşmesi

Jetsohbetci.com sohbet sitesini tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz. Öncelikle keyifli sohbet etmek için siteye girerek ve bilgilerinizi paylaşarak sitenin bilgilerinizi kullanmasına izin vermiş oluyorsunuz. Bunun için sitenin kullanıcı sözleşmesini okumanızı sizlere öneriyoruz.

Site tarafından hazırlanan kullanıcı sözleşmesi site yöneticileri tarafından gerekli görüldüğünde üzerinde değişiklikler yapılabilir. Bu sebeple web sayfasını sohbet için kullandığınız sürece belirli aralıklarla sözleşmeyi incelemeniz gerekir. Aksi takdirde ortaya çıkacak sıkıntıları sözleşmeyi kabul ettiğiniz için sıkıntı anında yapabileceğiniz bir şey olmayabilir.

Yapılacak Sohbetlerin ve Verilen Bilgilerin Doğru Olduğunu Garanti Etmez

Sohbet odalarına bilgilerinizi vererek girersiniz ve ücretsiz sohbet etme ve arkadaş bulma imkanı elde edersiniz. Ancak Jetsohbetçisizlere yaptığınız sohbetlerde karşı tarafın verdiği bilgilerin doğru bilgiler olduğunu sizin için garanti etmez. Sadece size sohbet etme imkanı tanır. Yaşanabilecek sıkıntılar sizi bağlar.

Web sayfası olarak sitenin güvenilirliği ya da sorunsuz işleyeceği konusunda da sizlere garanti vermez. Virüs ve diğer saldırı olasılıklarına karşılık sizleri güvence altına almaz. Kısacası sayfa üzerinde arkadaş bularak yaptığınız sohbetler ve verdiğiniz bilgilerin sorumluluğu tamamen sizlere aittir.

Sohbet Odalarının Kullanım Kurallarının Kabulü

Jetsohbetçi sohbet odalarını kullanmaya başladığınızda bu odalar için geçerli kullanım kurallarını kabul etmiş olursunuz. Hakaret, küfür, taciz, şiddet ve benzeri söylemlerde bulunmamayı kabul edersiniz.

Bunlar dışında suç sayılabilecek yorum ve paylaşımlarda bulunmamayı kabul etmiş olursunuz. Bu tarzda paylaşımlarda bulunmak yasaktır ve bu tür paylaşımlarda bulunduğunuzda ceza yaptırımlara çarptırılabilirsiniz. Sayfa tarafından ceza ödeme taleplerini karşılamaya ve sayfaya ödeme yapmaya mecbur olursunuz.

Bu sözleşmeyi okuduğunuzda ya da sayfada sohbet etmeye başladığınızda belirtilen kurallara uymayı kabul etmiş sayılırsınız ve kurallardan herhangi birine uymadığınız taktirde yapılacak işlemlere maruz kalırsınız.

Bilmediğim ve inanmadığım bu duyguları bana yaşatan biricik sevdamsın sen benim. Biliyorum ve inanıyorum son nefesime kadar sen benimsin ve bu eşsiz duyguluları sonsuza dek birbirimize yaşatacağız biricik aşkım benim.